Programm

VIII Haanimaa suidsusanna nätäl toimub 9.-12. augustil 2018 Haanjamaal.

Neljapäev, 9. august
Kell 10 VANEMAD SAUNAKOMBED ÕPITUBA MOOSKA TALUS. Neljapäeviti peetakse suitsusaunas kombeid ja ravitsetakse. Räägime vanematest saunakommetest ja esivanematega suhtlemisest suitsusaunas, käime saunas ja peame seal kombeid. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 25€.

Reede, 10. august
Kell 10 SUITSUSAUNA KERISE PARANDAMISE JA REKONSTRUEERIMISE ÕPITUBA Kikkasepa talus Haava külas. Töötoas kõpitseme vana kerist, korjame kerisekivid ja lappame kivid kerisele. Põnevat toimetamist on naistele ja lastele. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 15€ täiskasvanu.
Kell 19 ILOÕDAK Suurel Munamäel kell 19:00. Kontsert „Aitäh, Valter Ojakäär“
Liina Saar, Helin-Mari Arder ja Ivi Rausi laulavad Valter Ojakääru laule. Pilet 10€ eelmüügist (Piletilevi) ja 12€ kohapeal.

Laupäev, 11. august – suitsusaunapäev
Kell 10 suitsusaunajutud ja tutvumine saunaperedega Mooska talus. Koos saunaperega läheme saunadesse, teeme talgutöid, õpime kütma suitsusauna ja naudime suitsusaunamõnusid.
Osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 10€ täiskasvanu. Saunalistele saadame täiendava informatsiooni saunapere ja sauna asukoha kohta.

Pühapäev, 12. august
Kell 11 HAANJMAA SUITSUSAUNU TUTVUSTAV RINGSÕIT algusega Suure Munamäe alumisest parklast. Ringsõitu veavad eest ja jagavad selgitusi Silver ja Krista Näkk. Ringsõit kestab paar tundi, tasu 5€ täiskasvanu, palume osalejatel ennast kirja panna.

Lisainfo ja kirjapanek:
Eda Veeroja, tel: +372 503 2341, e-post: eda.veeroja@gmail.com
Facebook Haanimaa Suidsusanna nätäl 2018
http://www.savvusann.ee
http://suitsusaun.haanja.eu
Vett, tuld ja saunaleili ei tohi kellelegi keelata!