2017

Traditsiooniks saanud ja järjekorras juba 7. Haanjamaa suitsusauna nädal toimub 10.-13. augustil 2017 Haanjamaal.

Neljapäev, 10. august
Kell 11 VIHTLEMISE ÕPITUBA MOOSKA TALUS. Neljapäeviti peetakse suitsusaunas kombeid ja ravitsetakse. Räägime vihtadest ja vihtlemisest, teeme endale vihad, harjutame peamisi vihtlemisvõtteid, töötoa lõpetuseks lähme suitsusauna ja vihtleme mõnuga ja väega.
Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 25 €.

Reede, 11. august
Kell 10 SUITSUSAUNA KERISE EHITAMISE ÕPITUBA Väike-Palomäe talus Hämkoti külas. Töötoas laome kerise võlvid, korjame kerisekivid ja lappame kivid kerisele. Põnevat toimetamist on naistele ja lastele. Töötoa kohtade arv on piiratud, osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 15 € täiskasvanu.
Kell 19 ILOÕDAK Tuulepesa talus Plaksi külas. Sannah sündünü helü ja muusika vaheldub Tõnis Viidu tekstidega. Kontsert on tasuta, kaasa soovitame võtta piknikukorvi.

Laupäev, 12. august – suitsusaunapäev
Kell 10 suitsusaunajutud ja tutvumine saunaperedega Mooska talus. Koos saunaperega läheme saunadesse, teeme talgutöid, õpime kütma suitsusauna ja naudime suitsusaunamõnusid.
Osalemiseks palun pane ennast kirja. Osalemistasu 10 € täiskasvanu. Saunalistele saadame täiendava informatsiooni saunapere ja sauna asukoha kohta.

Pühapäev, 13. august
Kell 11 HAANJMAA SUITSUSAUNU TUTVUSTAV RINGSÕIT algusega Suure Munamäe alumisest parklast. Ringsõitu veavad eest ja jagavad selgitusi Silver ja Krista Näkk. Ringsõit kestab paar tundi, tasu 5 € täiskasvanu, palume osalejatel ennast kirja panna.

Lisainfo ja kirja panek:
Eda Veeroja
E-post: eda.veeroja@gmail.com
Tel: +372 5032341
Facebook: Haanimaa Suidsusanna nätäl 2017